2016-12-02 Pożegnanie kolegi z grupy "Biedronek"

2 grudnia 2016 r.  pożegnaliśmy  naszego kolegę z grupy „Biedronek” Jasona Watkinsa, który wyjechał z rodzicami do dalekiej  Anglii.

Bardzo staraliśmy się, aby ten dzień był szczególnie miły dla Jasona, ponieważ nie chcieliśmy się z nim rozstawać. Wspólnie bawiliśmy się i śpiewaliśmy wesołe piosenki. Nasi rodzice przygotowali  dla wszystkich  słodki poczęstunek.

My również mieliśmy dla Jasona niespodziankę. Otrzymał od nas  laurki z dedykacją i wesołym wierszykiem. Nasza Pani – Elżbieta Bilska wręczyła Jasonowi zbiór piosenek dla dzieci, aby  mógł wspominać miłe chwile, które wspólnie spędziliśmy w szkole. W tym  uroczystym dniu towarzyszyła nam również Pani Dyrektor  Urszula Dulnik, która  podarowała  Jasonowi  piękną książkę o Polsce.

Do zobaczenia Jason!

Mamy nadzieję, że niedługo nas odwiedzisz.

Grupa „0” z  wychowawczynią Elżbietą Bilską